« Station   » Virtual Me

Maandag 04 Jun '01: MediaMarkt

Vanmiddag naar het walhalla voor graaggelduitgevende electronicafreaks (MediaMarkt) in Zuid Oost geweest om digitale camera&s te bewonderen en in geval van aanbieding of anderszins aantrekkelijke verkooptrucs wellicht aan te schaffen. Hoewel het minder druk was dan waar voor we van tevoren spontaan gewaarschuwd werden, kon ik mijn draai in de winkel niet echt vinden. Ik wil service! Ik wil mensen die meer weten dan ik, die mij kunnen uitleggen waarom ik de ene camera wel moet kopen en de andere camera niet. Ik wil een verkoper helemaal voor mijzelf alleen! Ik wil de klant is koning mentaliteit! Ik wil... Nu kon ik de camera&s voornamelijk testen op hun esthetische waarde en op hun aaibaarheid (wel een voordeel: je mag overal aanzitten), maar dat was niet genoeg om die hele smak geld uit te geven. Kortom, geen digitale camera gekocht en nog niet veel verder in de juiste richting welke ik dan wel wil aanschaffen. Nog tips?
(Wel Amnesiac van Radiohead, Untitled van Blur, Best of The Golden Earring, en een dubbel CD met geweldige hits uit mijn geboortejaar gekocht, en dit alles voor nog geen 70,-!).


Reacties:




MediaMarkt gebruik ik ook alleen voor CD's en dingen die ik gedachteloos kan kopen. (lege minidiscs, computeraccessoires,...)
Het betere graaiwerk dus. Voor advies kun je idd beter bij de dichtstbijzijnde elektroboer zijn.

Martijn (URL) - Maandag 04 Juni '01 - 13:0

Golden Earring!!
Mijn absolute pubersensatie!!

De overige info komt mij ook wel goed uit want ik wil ook zo'n digifotoding!!

yannah (URL) - Maandag 04 Juni '01 - 13:7

Ik begrijp dat je nog steeds vertrouwen hebt in de gemiddelde MickeyMouseStropdas dragende verkoper in zaken als Polectro, Megapool, enz.(Zo'n te grote onpersoonlijk zaak. Ik heb het hier dus niet over de kleine electronica zaak).

DAPPER!!

Ik ben waarschijnlijk iets te vaak in aanraking gekomen met dit fenomeen om er nog vertrouwen in te hebben.

Waarom selecteren ze verkopers op randdebieliteit?

Wie kan mij het vertrouwen weer teruggeven?

Joost T - Dinsdag 05 Juni '01 - 21:9

Toch willen die leuke verkopers die altijd het duurste product het beste vinden, ook maandelijks een salaris ontavngen.... dus de brutowinstopslag zal hoger zijn dan bijvoorbeeld webshops.... meestal.

en fotozaken zijn altijd duur.
maar die hebben er wel verstand van.

Albertheijn had laatst een mooi kodak in de aanbieding voor 800 gld geloof ik.

schuil (URL) - Dinsdag 05 Juni '01 - 13:1

You are invited to check out some information on roulette roulette http://www.westvalleyhigh.us/roulette.ht.. http://www.westvalleyhigh.us/roulette.ht.. ... Thanks!!!

free slots () (URL) - Maandag 11 Juli '05 - 00:33

  
Persoonlijke info onthouden?

/

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Omdat mijn site anders wordt volgespamd, moet u deze domme vraag beantwoorden, sorry.
 

  (Register your username / Log in)

Kattebel:
Verberg email:

Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of email-adres in te typen.