« Aanpassingen   » Invisibles

Woensdag 04 Jul '01: Digitale Camera

Jippie! Mijn digitale camera en mijn computer zijn dan toch eindelijk vriendjes geworden!
Drie weken na mijn aankoop heb ik eindelijk voor het eerst de foto's vanaf mijn kaart naar mijn computer kunnen uploaden. Het probleem bleek niet aan de camera te liggen, niet aan de USB driver, maar aan het feit dat de harddisk op de Ata-100 Controller stond en nu op de Ata-66. Atanoja!
Dit alles dankzij Rob, want zelf kwam ik er niet uit, ondanks de uitgebreide cursus 'Hoe te handelen in geval van niet werkende digitale camera' van Ludo over de mail. Dank, allebei. Foto's volgen!


Reacties:




dus, eh, mijn nu al historische zelfportret is gered. toch niet?

Tonie (URL) - Donderdag 05 Juli '01 - 04:01

joepie, eindelijk!! kan je me meteen uitleggen hoe dat zit met die 4 flitsen!! ;-)

ecritures - Donderdag 05 Juli '01 - 06:51

ah... is 'portret van prol' dan toch nog te redden?

vodb - Donderdag 05 Juli '01 - 07:24

alle foto's die ik eerder heb gemaakt zijn helaas met de vorige camera verdwenen. maar ik kan wel weer nieuwe foto's maken!

Merel - Donderdag 05 Juli '01 - 11:20

  
Persoonlijke info onthouden?

/

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Omdat mijn site anders wordt volgespamd, moet u deze domme vraag beantwoorden, sorry.
 

  (Register your username / Log in)

Kattebel:
Verberg email:

Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of email-adres in te typen.