Ha! Fijne spam! Van urbanbite (alwaar ik elke keer dat ik eten bestel - een enkele maal gebeurd tot nu toe - weer tevreden ben over de aflevering) een vel mooi vormgegeven magneetjes met persoonlijk voornaamwoorden, ingrediënten, bijvoeglijk naamwoorden, persoonsvormen en voorzetsel. Maak uw eigen zinnen op uw koelkast! En maak hierbij reclame, niet alleen voor urbanbite, maar ook voor lastminute.com.
Als u dan even op die sites gaat kijken, maak ik even wat zinnetjes. 'Ik kneed gretig een rijpe verse mango en mors een exotisch pikant pittig lekker jong sap. Daar heb ik zin in'. Verbazingwekkend, wat een creativiteit krijg ik hiervan. Sorry, ik ben even bezig.
meneer vandenb, ik begrijp best dat u de kosten van die driedaagse cursus 'correct kwaad worden voor beginners" er uit wil halen, alle begrip hoor, maar u overdrijft. ik heb ook zo'n urbanbite-pakket gehad, bezorgd door een postbode. nooit opengemaakt (ik maak nooit post open zoals bekend, altijd maar narigheid) tot ik vannacht -bij toeval- op deze site kwam en dat stukkie las. verrek dacht ik, ik heb ook post van die knakkers gehad. tussen een stapel ongeopende rekeningen vond ik het, magnetiese woorden, prachtig en zodoende. de erotieke connotatie van merels zin ontgaat u toch ook niet?
aan zoiets als low maak ik verder geen woorden vuil.
vdW - Woensdag 19 December '01 - 16:59
Ik moet wel correct kwaad worden; ik ben ooit de koning van lief genoemd.
Over de erotieke connotatie van Merels zinnen wil ik het verder niet hebben.