« Vaderhulp   » Borstzak

Maandag 07 Jan '02: Mirakel

Mirakel.
Hele dag gewerkt.
Net thuis.
Bij thuiskomst plotseling huis vol warmte aangetroffen.
Keuken ruikend naar citroenen.
Afwas niet meer op het aanrecht.
Huh?

Goede fee Kiek.
Met enkele hulpmannen.


Reacties:




Een pak van ons aller hart. Bravo Kiek! En mannen natuurlijk!

Martijn (URL) - Maandag 07 Januari '02 - 20:24

Vader bracht verslag uit, Kiek zei, dat kan zo niet en zie daar. Heerlijk thuiskomen.

Geertjan - Maandag 07 Januari '02 - 20:27

wauw ... jij boft!

bareuh (URL) - Maandag 07 Januari '02 - 21:49

U krijgt wat U verdient

Raoul (URL) - Maandag 07 Januari '02 - 23:24

Goede fee en stiefmoeder verenigd in één persoon! Kiek is een bijzondere vrouw, die warmte brengt in vele levens. Alleen die citroenen begrijp ik niet helemaal. Hopelijk waren het er geen 3000, die je eerst allemaal moest uitpersen voordat je naar het bal van de prins mocht.

Marius J. () - Dinsdag 08 Januari '02 - 11:18

MJ> Citroengeur zit in afwas- en schoonmaakmiddel, en zo... De keuken was vast ook helemaal weer glimmend en blinkend (niet alleen de afwas)... Natuurlijk was dat nodig nadat een reparatieploeg dat kapotte stopcontact vervangen had (en daarvoor misschien wel de halve keuken heeft moeten slopen om erbij te komen, en weer herbouwen).

roelof - Dinsdag 08 Januari '02 - 11:33

Lang leve Kiek (ken haar, dus ben niet

verbaasd over haar voortvarendheid)!

ajk - Dinsdag 08 Januari '02 - 23:24

  
Persoonlijke info onthouden?

/

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Omdat mijn site anders wordt volgespamd, moet u deze domme vraag beantwoorden, sorry.
 

  (Register your username / Log in)

Kattebel:
Verberg email:

Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of email-adres in te typen.