Na mijn werkdag vandaag keer ik terug naar de duinpan van twee weken geleden, naar het strand, naar de bossen, naar de zeewering, naar lucht die frisser inademt dan die in Amsterdam, naar vrijheid en blijheid, naar uitgebreid ontbijten 's ochtends of 's middags, naar Catan spelen tot diep in de nacht, naar boeken lezen, en ook naar rust.
Vier dagen weg, dat is. (vreugdekreet)
Ik ben zo vrij geweest om een oppas te regelen. De oppas zal er op letten dat deze pagina op het grote, boze internet zich niet in de steek gelaten voelt, dat er elke dag (minstens) één nieuw stukje op zal komen te staan, en dat ze, net als het in het echte leven gaat, soms extra lang op mag blijven. Dagen met een oppas voelden vroeger net zo aan als dagen vakantie, dus hierbij schenk ik u allen een beetje van mijn vrijheidsidee.
Ik presenteer uw gastheer: Walter van den Berg! Voor sommigen onder jullie beter bekend als (tijdelijk?) wijlen vandenb.com. Walter, pak aan die stok! En tenminste één stukje over reigers.
Reacties:
Woehoe! Veel plezier! En je pagina is in vertrouwde handen. Laat de reigers maar invliegen van links!
Martijn - Vrijdag 15 Maart '02 - 08:37
Merel, dat is nog eens verantwoordelijkheid naar je lezers tonen. Geniet er van, zoals wij van Walter genoten en gaan genieten.
Dagen met de oppas waren pure hel. Doffe ellende. Ziek, huilen, depressief (vijf jaar of niet..). Achterop de fiets en beentjes in de spaken.
Je wordt bedankt, Merel...
Ik ging altijd het haar van mijn oppas in model (?!) brengen! Als dat ook bij Walter mag dan ben ik zeer gelukkig!! Maar als het niet mag dan ben ik ook wel blij hoor.. :)
WALTER!!!!!
Bob, de 15e was er al een stukje. Dus dat wordt nog (vanaf nu) drie-en-twintig-en-een-half uur op de refresh rammen. En als het aan Pim F. ligt kom je daarna met je RSI-vinger niet eens in de WAO. Onthaast. Denk aan je gezondheid. Rustig maar.
Walter?
Waaaaltuuuuur!
Waar blijf je nou?
Krijg ik me toch een repetitive strain injury pijntje in mijn F5-vinger... Schiet nou toch op! U richt een slagveld aan!
hans () - Zaterdag 16 Maart '02 - 00:21
Kom! We gaan ons verstoppen en als Walter dan komt roepen we heel hard 'SUPRISE!!'