Ik voel me een beetje als Michael Douglas in Falling Down.
Als Basil uit Fawlty Towers als er meer dan twee gasten tegelijk in het hotel binnenkomen.
Als Annabella Sciorra in The Hand that Rocks the Cradle wanneer ze haar inhaler kwijt is.
Als Bruce Willis in Die Hard, Die Harder en Die Hard with a Vengeance. Als The Incredible Hulk vlak voor het moment dat hij groen wordt en gaat ontploffen. Als Chunk in The Goonies als hij wordt ondervraagd door de Fratellis. Als Geert de Jong in Mama is Boos.
Als William H. Macy in Fargo wanneer hij, nou ja, als William H. Macy in Fargo.
Gelukkig zijn het allemaal speelfilms of series, en lopen ze altijd goed af.
Speelfilms en series die goed aflopen? Michael Douglas wordt in Falling Down neergeknald, Basil krijgt de kop van een eland op zijn hoofd, The Incredible Hulk ontploft (en Bill Bixby bleek ook niet het eeuwige leven te hebben) en William H. Macy zit volgens mij nog steeds achter slot en grendel. Je past toch wel goed op jezelf, Merel?
Vido - Woensdag 29 Mei '02 - 10:09
Vido, wilde ik nét zeggen! Maar ach 't is allemaal fictie, met namaakontploffingen en tomatenketchup (in het geval van de hulk, zie link).