« Cold Feet   » Oordopjes

Maandag 16 Sep '02: Cold Feet

Ik snap er niets meer van.
Vorige week maandag viel ik ineens in een nieuwe aflevering van Cold Feet (op Ned.2 nota bene).
Hoera!
(hoewel hij wel een beetje tegenviel).
Gisteren zag ik ineens een oude aflevering van Cold Feet, op Ned.3.
Hoera!
(leuk leuk leuk)
Dus ik dacht: op zondag de oude afleveringen, en op maandag de nieuwe.
Ik had mij in gedachten al voor de televisie geïnstalleerd.

Klopt niet. Vanavond geen Cold Feet.
VARA zegt op haar site: vanaf 2 februari 2003 worden pas nieuwe afleveringen uitgezonden.
Ben ik nou gek geworden?


Reacties:




Ha, nog een fan!!! ;-)
Cold feet bestaat uit vier series, waarvan de eerste drie hier uit gezonden zijn (een jaar ofzo geleden, rond half twaalf) De vierde is wel al in GB uitgezonden en daar wordt nu deel vijf gemaakt...
Nu dacht de Vara, die eerste series hebben maar weinig kijkers gehad, dus we doen ze nu prime time om acht uur. Maarja, dan heeft niemand ze nog gezien, dus we beginnen weer van voor af aan... En dan komt de Nieuwe serie (deel 4 dus) in februari daar gewoon achteraan!
En dan verwacht ik dat we een jaar wachten en dan weer de hele bups herhaald krijgen als de vara de vijfde serie heeft aangekocht! ;-)

Barbara (URL) - Maandag 16 September '02 - 20:58

Ja, maar hoe kan het dan dat ik vorige week maandag de eerste aflevering zag van de nieuwe serie, op Nederland 2?

Merel - Maandag 16 September '02 - 21:20

Nee je bent niet gek. Ik had ook ha Cold Feet, geweldig, maar geen nieuwe afleveringen dus :(

B@s (URL) - Maandag 16 September '02 - 22:48

Zelfde onzin met "24", dat zie je op 2 netten, loopt niet sync met elkaar, is in volgorde niet kloppend. Wat motten we daar nou mee als kijker? Inderdaad, alsof we moeten denken dat we gek zijn geworden.

jult (URL) - Dinsdag 17 September '02 - 01:47

Nog een aanrader en ook in de herhaling en toevallig ook op 3 en op zondag : Beggars & Choosers!
Nu maar hopen dat hier ook de nieuwe serie achteraan komt.

Aussie - Dinsdag 17 September '02 - 12:52

De eerste werd aangekondigd als Film...
vond ik wel een beetje vreemd....
Ik dacht dat het gewoon afgelopen was voor altijd, toen ze eenmaal getrouwd waren...

Nienke - Dinsdag 17 September '02 - 16:27

Dank je wel, naar dat antwoord was ik op zoek!

Merel - Dinsdag 17 September '02 - 16:36

cold feet..geweldig gewoon!
ze moeten het blijven uitzenden..!
het was pas op canvas om 12 uur! dan denk ik van: hallo..zo'n populaire serie om 12 uur? dan kijkt er geen hond! maar ik las in een boekje dat het eind augustus om 9 uur op nl 3 word uitgezonden..ach ja ..het is een begin!

Danielle 13 jaar () - Zondag 01 Augustus '04 - 21:00

Cold Feet bestaat uit 5 series! De vaea heeft serie 5 ook al uitgezonden, tot de laatste aflevering aan toe. Ze beginnen niet meer aan een nieuwe serie, helaas. Je kunt wel alle serie op DVD kopen (€ 25.00). Het is tegenwoordig elke zaterdag op Canvas rond 22.30 u te zien. Volgens mij zijn ze nu bij serie 3!

Mirte - Maandag 23 Augustus '04 - 19:53

  
Persoonlijke info onthouden?

/

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Omdat mijn site anders wordt volgespamd, moet u deze domme vraag beantwoorden, sorry.
 

  (Register your username / Log in)

Kattebel:
Verberg email:

Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of email-adres in te typen.