« Op de fiets (36)   » Werkzaamheden

Zaterdag 19 Okt '02: Heavy Metal Drummer

Gisteren heb ik mijn collega's er al gek mee gemaakt. Vannacht kreeg ik het ook maar niet uit mijn hoofd. En vanochtend bij het opstaan ging ik er vrolijk mee verder.

'Unlock my body and move myself to dance'

...is een zinnetje uit het nummer Heavy Metal Drummer van Wilco. Ik zing het steeds. Het gaat niet uit mijn hoofd. Alleen dat zinnetje. Van de twee zinnen die erop volgen, ken ik de tekst niet.
En dan gaat het 'I miss the innocence I've known... playing Kiss covers beautiful and stoned, oeh oeh oeh'. En dan begin ik weer opnieuw: 'Unlock my body and move myself to dance...'
Hoogst irritant voor mijn omgeving.


Reacties:




Om dat soort 'metal nummers' uit je hoofd te krijgen, moet je toch de hele tijd met je hoofd op en neer rammen... dat zie ik ze tenminste altijd doen.

Rick () (URL) - Zaterdag 19 Oktober '02 - 13:42

Even uit het hoofdje leren, en in een kwartiertje heb je de zaak weer compleet, Merel:

I sincerely miss those heavy metal bands
I used to go see on the landing in the summer
She fell in love with the drummer
She fell in love with the drummer
She fell in love

Shiny, shiny pants and bleach-blond hair
A double kick drum by the river in the summer
She fell in love with the drummer
Another and another
She fell in love

I miss the innocence I've known
Playing KISS covers, beautiful and stoned

Unlock my body and move myself to dance
Moving warm liquid, flowing blowing glass
Classical music blasting masks the ringing in my ears

I sincerely miss those heavy metal bands
I used to go see on the landing in the summer
She fell in love with the drummer
She fell in love with another
She fell in love

I miss the innocence I've known
Playing KISS covers, beautiful and stoned...

pim () (URL) - Zaterdag 19 Oktober '02 - 15:21

Nou ja, "The Ketchup Song" niet uit je hoofd krijgen is vervelender. Vooral als je daarbij ook de neiging niet kunt onderdrukken dat domme dansje na te doen.

ijsbrand - Zaterdag 19 Oktober '02 - 16:28

Ha, leuk he, Wilco? Ik vond eigenlijk dat ze de weg een beetje kwijt waren de laatste jaren, maar YHF vind ik toch weer een leuk plaatje - en live waren ze echt indrukwekkend.

Iemand de nieuwe van The Yearlings al in huis? ;-)

Leon (URL) - Zaterdag 19 Oktober '02 - 16:55

Wat een waardeloze kuttekst.

Mijmer - Zaterdag 19 Oktober '02 - 19:30

Ohh.. heb je weer collega's?
Nieuwe freelance job?
Vertel vertel!
:-)

Aussie - Zaterdag 19 Oktober '02 - 23:35

Altijd fijn weer een nieuwe wilco. die met billy bragg vond ik al erg leuk, maar YHF zit met regelmaat in de cd-speler.

jp - Maandag 21 Oktober '02 - 10:46

  
Persoonlijke info onthouden?

/

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Omdat mijn site anders wordt volgespamd, moet u deze domme vraag beantwoorden, sorry.
 

  (Register your username / Log in)

Kattebel:
Verberg email:

Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of email-adres in te typen.