Gisteren was een mooie dag. Voor het eerst sinds meer dan drie jaar was ik in Krimpen aan den IJssel, in het huis van de ouders van mijn toenmalige vriend. Ik schreef al eens eerder dat het gemeen is dat wanneer de relatie uiteindelijk niet lukt, het eigenlijk gewoon is dat je ook meteen de familie en vrienden van je ex-partner niet meer ziet. Gelukkig kan het blijkbaar ook anders! En nu was het extra speciaal omdat ik niet alleen zijn ouders zag, maar ook zus en vriend en pasgeboren kind. Het was te kort, maar heel erg leuk. Een goed excuus om het nog eens te doen.
Als aandenken en verjaardagskado kreeg ik een geweldige creatie van de banketbakker/chocolatier. Ziet hier!
Reacties:
Wat leuk! En lekker! Ik ben ook voorstaander van een omgangsregeling met de familie van je ex. Dat waren meestal de leukste mensen ;)
In de long run is het in de meeste gevallen verreweg het beste bij de eerste de beste gelegenheid de gehele schoonfamilie rigoureus om te leggen. Geloof mij nou maar: op den duur scheelt het een ontzettende hoop narigheid. Enfin, jullie zijn gewaarschuwd.
pim - Vrijdag 17 Oktober '03 - 10:02
mijn god pim je herinnert me aan slechte tijden. Ik hoop dat ik ze nooit meer tegenkom, maar dat is niet realistisch... *zweet*
Ik vond de familie van mijn drie exen erg aardig, en zij mochten mij graag. En mijn eigen familie was telkens gek op mijn ex. Mijn zus had echter drie keer pech. Van mijn laatste ex kan mijn familie maar geen afscheid nemen. Ze willen nog steeds dat hij mee komt bij feestjes, wat ook wel vaker gebeurde. Maar op een gegeven moment leek het wel of de relatie gewoon voortgezet werd. Dus toen stopte ik maar met hem mee te nemen.
ilse - Vrijdag 17 Oktober '03 - 12:08
Mmmmm.... dat ziet er uit als CHOCOLADEtaart! Wat ontzettend leuk om zo'n kado te krijgen.
witte walvis (URL) - Vrijdag 17 Oktober '03 - 12:08
Jammie! Vast van De Bonte Koe, uit Schiedam. Mijn favoriete chocoladewinkel. Niks taart, gewoon helemaal van echte superlekkere chocola. Moet je ook eens warme chocomel gaan drinken, met bouchee erbij. Als ik nog eens terug ben daar (ik woon tegenwoordig aan de andere kant van 't land) ga ik er vaak langs. http://www.debontekoe.nl/ Nee, geen familie ofzo, gewoon een heel leuke winkel.
Miekie () - Vrijdag 17 Oktober '03 - 21:19
hallo merel,
ik plaats het stukje over de blauwe vogel pas as zaterdagmorgen!