Na het gedoe over Rob Oudkerk en Heleen van Royen en de hoeren (zie hier en hier), vroeg vriendin S.: "Kun je eigenlijk pinnen bij de hoeren?"
Reacties:
Ik denk het niet...Cash betalen laat meer mogelijkheden open tot het "zwart" houden van de transactie.
Bovendien kan pinnen altijd achterhaald worden op het rekeningoverzicht, en ik kan me voorstellen dat dat te confronterend is voor mevrouw Oudkerk. En voor al die andere mevrouwen die de administratie van hun meneren bijhouden.
Erzuliesmeisje (URL) - Zondag 11 Januari '04 - 10:42
Om nu de hele foute grap te maken dat je je pasje vast wel door een gleuf kan halen gaat me net iets te ver... :)
jwtje - Zondag 11 Januari '04 - 11:21
Is er een reden voor deze actie "beschadig Oudkerk"?
Kiek - Zondag 11 Januari '04 - 13:22
Als een hoer op zwart zaad zit wil ze zwart geld, anders krijg je de pin op je neus.
Menno Nicolai (URL) - Zondag 11 Januari '04 - 14:47
Ligt er aan wat voor een hoer. Sommige Call Girls accepteren creditcards, daar zie je dan onschuldige beschrijvingen van terug op de afschriften. Net als met internetpornoabonnementen. Uit betrouwbare bron!
brabantia - Zondag 11 Januari '04 - 17:26
@kiek: weet ik niet. maar mss dat het fietslicht-incident en de voorkeursbehandeling die oudkerk daarna gewenst schijnt te hebben een reden zou kunnen zijn?
Van Royen is gewoon jaloers dat-ie haar de klandizie niet heft gegund...
pim - Maandag 12 Januari '04 - 08:41
Komkom, politici worden al langer beschadigd. De incompententie van Oudkerk kan daar onmogelijk mee te maken hebben.
Oudkerk is gewoon een pornosurfende cocainesnuivende hoerenloper.