Zo. Op de valreep van deze zondag thuisgekomen van een ontzettend fijn weekendje weg (later meer). 297 mailtjes. 253 x een virus dat door mijn virusscanner werd onderschept met schreeuwende popups. Aargh!
Reacties:
Betere schreeuwende popups dan een overstuur geraakte pc....
[nerd-mode]of natuurlijk Unix/Linux met Pine - Who needs WYSIWYG anyway?[/nerd-mode]
DjB - Maandag 09 Februari '04 - 02:10
@all: met een goede virusscanner gebeurt er ook niets gevaarlijks, daar heb je geen Apple of Eudora of Linux voor nodig. Niettemin blijft het irritant om 253 loze mailtjes binnen te krijgen, lijkt me.
@Merel: unsavoury had onderhoud enzo, dit weekend. Ik heb tot drie keer toe alle mail vanaf de 3e nog eens gekregen. Dat zal in jouw geval ook wel een hoop van de rotzooi hebben veroorzaakt..
Breyten () (URL) - Maandag 09 Februari '04 - 09:23
Tsjonge… [pas op: zelffelicitatie]ik laat virussen [betweter-modus](en geen 'viri', Mereltje toch, virus is een u-stam en viri betekent als ik me niet vergis 'mannen')[/betwetermodus] al op de server onschadelijk maken, zodat ik de laatste maanden geen virus gezien heb. En als er een doorkomt op mijn iBoekje met Apple Mail, wis ik 'm alsnog handmatig. :-) [/zelffelicitatie]
Of je neemt een ISP die die virussen er al voor je eruit filtert. (bij voorkeur met Mcafee technologie, wordt ik er ook rijker van). Ik was van de week bij een kleine ISP alhier, volgens de logs hadden die gedurende de eerste drie dagen van My-Doom er ongeveer een half miljoen per dag onderschept :-).
Mocht je heel erg toevallig een xs4all abonnement hebben, kijk dan eens hier:
http://www.xs4all.nl/helpdesk/mail/virus.. en kijk daar naar puntje twee. Dat scheelt enorm in het downloaden. Hou wel je eigen virusscanner up to date, er zijn ook nog steeds virussen die op een andere manier binnenkomen (p2p, het web, etc)
Philip - Maandag 09 Februari '04 - 11:16
Poetin is een Rus, staat hij naast zijn broer dan hebben we te maken met twee Ri. Hi(hi).