Moet ik nou oppassen voor slechtzienden? Of zij voor mij?
Reacties:
Ik denk dat je bij het achteloos neerplempen van je fiets een beetje rekening moet houden met de slechtziende medemens. Zoiets?
sprocket - Woensdag 18 Februari '04 - 08:57
Vreemde plek voor een bord en zo te zien helpt het ook geen ene moer! Maar ik ga toch bedenken dat het enig nut moet hebben...... de mensen die daar de fiets neerzetten zijn in ieder geval slechtzienden!
Neneh - Woensdag 18 Februari '04 - 09:08
het lettertype heeft een normale grote die slechtzienden waarschijnlijk pas kunnen lezen als ze tegen het bord aanlopen. ik denk dan ook dat het een waarschuwingsbord voor slechtzienden is dat ze moeten uitkijken dat er hier een waarschuwingsbord staat.
Haha, precies hetzelfde denk ik altijd bij het bord "Pas op! Spelende kinderen"
ThuloBhai () (URL) - Woensdag 18 Februari '04 - 09:26
Misschien is er een dependance van Bartimeus of Visio oid daar vlakbij gevestigd en wordt er aandacht gevraagd voor het feit dat er veel blinden/slechtzienden daar hun weg proberen te zoeken. Of je daar een beetje rekening mee wil houden.
Het is verschrikkelijk vervelend om als blinde/slechtziende ergens te lopen waar het voortdurend verandert en je gewoon niet weet hoe het vandaag weer te bewandelen. Een fietsenstalling met overal neergepleurde fietsen is daar een goed voorbeeld van. Want hoe staan die fietsen morgen? Dat weet je pas als je er tegenaan loopt.
Sarah heeft gelijk !! Een "slimme" fietsendief loopt hier waarschijnlijk bij daglicht met zijn blindestok fietsen te stelen. Altijd een goede smoes als je wordt aangehouden. Hihi, "nee, sorry meneer, ik dacht dat dit de prullebak was ".......
UrbanProf () - Woensdag 18 Februari '04 - 11:10
Je moet je fiets netjes stallen omdat er ook slechtziende zijn en deze anders niet normaal door de fietsenmassa kunnen manouvreren! Misschien zitten er zelfs van die speciale tegels op met ribbels, en helaas hebben veel mensen daar ook maling aan en plaatsen hun fiets erop, dus om dit vrij te houden waarschuwen ze de goedziende mens dat er ook nog slechtziende bestaan.
webdeb () (URL) - Woensdag 18 Februari '04 - 11:59
ok, ik ben heel flauw. Maar als de foto van een iets andere hoek was genomen, dan zou iedereen het fietspad kunnen zien. Dat bord staat er natuurlijk voor slechtzienden die de trein uit komen en het fietspad over willen steken naar de tram/bushalte. Maar goed, het is wel flauw dat ik zo'n serieus antwoord geef . Helaas....iedereen heeft weleens zo'n dag dat ie gelijk wil hebben.
overbodige opmerking - Woensdag 18 Februari '04 - 18:32
En toch denk ik dat het bord er staat zodat iedereen zijn of haar fiets netjes neerzet, zodat de slechtziende zijn of haar eigen fiets (ja, die hebben ze volgens mijn verhaal:)) terug kan vinden. En hij dus niet uren hoeft te zoeken.
Anouk - Donderdag 19 Februari '04 - 14:36
Boem is ho!
Peter - Donderdag 19 Februari '04 - 16:36
Ik weet niet maar waar moet die slechtziende heen met al die fietsen?