Ene Niek reageert op het stukje Fictie en Werkelijkheid met de boodschap: "Wat/wie is 24. Leg eens uit. Wees duidelijk en volledig."
Tsk. Begrijpend lezen, Niek, dan kom je een heel eind. Maar het is wel een mooie aanleiding om deze site te promoten: www.epguides.com, een ridicuul complete site met info over alle afleveringen van Amerikaanse televisieseries. Dus ook 24.
Zeer fijn en tijdrovend. Maar u heeft weekend, dus da's oke. (via vriend W. tevens ook uiteraard en natuurlijk)
Reacties:
Hee, grappig. Gisteren zat ik 'Ground Control' te kijken op Net5, en daar vond ik de hoofdpersoon al zo'n bekend gezicht hebben. Nu weet ik waarom, Kiefer Sutherland is ook de hoofdpersoon in 24 :).
Maarten - Vrijdag 12 Maart '04 - 17:11
Tsk indeed. 24 als in Twentyfour. Inmiddels best een begrip, toch?
Ondanks dat ik nog even wacht met 24 tot ik ook 24hrs heb, was het mij direct compleet duidelijk.
En hoe briljant is http://www.epguides.com!
Kan ik eindelijk zien hoeveel episodes van The Wonder Years er nou eigenlijk zijn gemaakt. Ik mis die serie. wie is voor een re-run?
Vreemde verontwaardiging als iemand een televisieserie niet kent. Begrijpend lezen? Had je aanhalingstekens of cursief moeten gebruiken om eigennaam aan te geven. Zo staat er echt gewoon vierentwintig op z'n hollands.
Zus van Zonen - Zaterdag 13 Maart '04 - 12:06
Nee, Zus van Zonen, bij begrijpend lezen gaat het om de context. Ik snap heus dat niet iedereen 24 kent, maar volgens mij was het duidelijk op te maken uit de tekst dat het hier ging om een televisieserie.
Merel - Zaterdag 13 Maart '04 - 12:47
Ja 24, coole serie...heb deze week seizoen 1 en 2 achter elkaar gekeken met tussendoor 8 uurtjes slaap :-)
Daan - Zaterdag 13 Maart '04 - 18:57
hmz krijg ik bijna de neiging om deel 3 info te gaan lezen. Toch nog maar even niet doen. Ik laat me (weer) verrassen.
@Zus van Zonen: Niek had al begrepen dat 24 niet gewoon vierentwintig was. Anders had hij niet gevraagd 'wie of wat 24 is'. Als je dat al in je achterhoofd hebt, kom je met deze twee zinnen toch al bij het antwoord: "Na het eten keken we de eerste aflevering van 24 van het tweede seizoen. Ik dacht dat ik na de spanning en nieuwigheid van het eerste seizoen deel twee niet meer zo interessant zou vinden."
Ik heb 24 ook nooit gezien, maar weet wel van het bestaan van deze serie. Ik moet zeggen dat je er ook moeilijk niet van kunt weten, als je zo af en toe je tv aanzet tenminste. De promo's vliegen je regelmatig om de oren.