Zo ligt Ronja de hele dag te liggen. Soms zegt ze mieuw.
Het is wel een beetje zielig voor Maus dat Ronja al twee keer op de foto staat en zij nul keer, maar dat komt omdat Maus is weggekropen in een kast en daar wacht tot het minder warm is. Bijvoorbeeld 's nachts. Dan leeft ze op, tot mijn verdriet, en komt ze de hele tijd vragen of we eindelijk zullen spelen.
Nou, een schitterende fot, dat is overdreven. Het is een leuk platje.
Marcel - Zaterdag 22 Juli '06 - 20:38
Onze poezen, Sissie en Plukkie (http://www.dwaalgasten.nl/weblog/pivot/e..) zijn gestoord. Bij deze hitte kiezen ze steevast de zolder, echt het allerheetste plekje in huis, om te gaan liggen.
Dankjewel Merel voor een welverdiende vakantie. De werkgevers van tegenwoordig zijn zo slecht nog niet.
Niet veel veranderd hier, een foto van een hitsige poes op haar rug hoewel ik bij een hitsige poes op haar rug onmiddelijk aan andere zaken moet denken. Maar goed, ik ben dan ook een vieze oude man zonder fietstuin. Over fietstuin gesproken, wanneer... ach laat ook maar, ik lees het toch niet. Ik reageer alleen.
Kiers - Zondag 23 Juli '06 - 09:49
Het komt (niet) altijd op zijn pootjes terecht...
Nort - Zondag 23 Juli '06 - 09:49
onze kat sluipt rond de koelkast om zich bij opening ervan naar binnen de werken en te verschuilen tussen de flessen rosé.