« Bijna om   » Gras, groen, geel

Zondag 29 Apr '07: GROM GROM

De allerallerspannendste ontknoping ooit, met het saaiste resultaat.

Als ik supporter zou zijn van AZ, oi oi oi. Wat een ramp.
Als ik supporter zou zijn van Ajax, zou ik heel groot grom grom op mijn weblog schrijven.
Als ik supporter zou zijn van PSV,
Nou, niet zulke gekke dingen zeggen, Merel.


Reacties:




Er was er maar een die het verdiende, AZ.
Maar als dat dan niet door mag gaan, gelukkig dan PSV. Die hadden het meer verdiend dan Ajax.
Het is hier een heibel aan het worden, 10 minuten lopen van het Philips stadion...
Ik zal eens richting Stadhuisplein gaan.

Kees - Zondag 29 April '07 - 15:30

Jammer dat AZ zichzelf zo tekort doet.

Astronaut (URL) - Zondag 29 April '07 - 15:52

Gelukkig kunnen we met zijn allen vieren dat F. op ADO na de meest gepasseerde verdediging van het seizoen is.

iamzero (URL) - Zondag 29 April '07 - 15:54

Die reactie van Kees is overigens wel wonderlijk, om 15:30 uur ;)

iamzero (URL) - Zondag 29 April '07 - 15:55

Mag ik hier in Eindhoven mijn huis wel uit nu?
Ik weet niet wat er allemaal aan de hand is. Ik hoorde zojuist wel allemaal schreeuwende jongeren.

Even later: o, ik heb het zojuist maar even opgezocht op teletekst http://teletekst.nos.nl/?100-01 en ik geloof dat wij hier vandaag een feestje hebben. Leuk!

Erwin Troost (URL) - Zondag 29 April '07 - 16:05

Grom grom.

walter - Zondag 29 April '07 - 16:44

Ajax was prima geweest, AZ stiekem nog leuker, maar PSV...

Ik twijfel nog of ik de wedstrijden wel ga kijken zo. Heb ook geen lekkere nootjes of chocola in huis om de pijn wat te verzachten...

Joyce (URL) - Zondag 29 April '07 - 17:05

Erg sneu voor AZ.

Rick () (URL) - Zondag 29 April '07 - 19:01

Dit was het mooiste scenario ooit. Ongeloofwaardig mooi zelfs.
Om het compleet te maken Heerenveen en Twente zet 'm op!

Swanz - Zondag 29 April '07 - 20:13

Het is toch vreemd dat we deze wedstrijden niet gewoon life op een nederlandse zender kunnen volgen.
Maar wat een prachtland is dit, waarin we leven,met voetbal als het grootste nieuwsitem, dat zouden ze in veel landen ook wel willen

Toussaint () (URL) - Zondag 29 April '07 - 22:27

Ik vind het geweldig. Ik ben zowel Feyenoord als PSVsupporter, hoewel mijn hart echt helemaal van Feyenoord is. We hadden dit jaar een slecht seizoen, maar volgend jaar beter.Sorry voor de Ajax-fans, maar ik ben echt blij dat Ajax geen kampioen is geworden.:O) Go PSV en Feyenoord!!

Nancy () (URL) - Zondag 29 April '07 - 22:28

Herexamen dat is pas dodelijk saai.

Swanz - Zondag 29 April '07 - 23:02

Mooiste moment van de dag was de huilende Pierre van H.
Droog je tranen Pierrot o Pierrot.

swanz - Maandag 30 April '07 - 09:27

Als je supporter van PSV zou zijn dan zou je net als ik nu nog schor zijn.

jan (URL) - Dinsdag 01 Mei '07 - 06:43

Waar gaat dit over? ;-)

Gerhard (URL) - Dinsdag 01 Mei '07 - 09:58

Gerhard, jongen toch.. net wakker of zo ? De winterslaap nog in je strontogen ? Dit is nou het cabaret der lage landen. Kan haast niet beter, hoe dat in de mix zit met oranje boven dag. Dit is apotheose van het seizoen. Het laat je denken, is er toevallig wat aan de hand ofzo, als je uitgeslapen bent. Het is een vleselijk orgasme, een groot carnaval. Toptijd voor zonnebrand en andere bierbrouwers en verkeersagenten. Iets minder voor de bloemen, die lijden zeer, die knakken onder de drukkende hitte van een vroege zomer. Het is verdorie nog grasmaand !

PF - Dinsdag 01 Mei '07 - 14:00

Maar PF: ken je de knipogende smileys dan niet?

Merel - Dinsdag 01 Mei '07 - 14:02

HÉ HÉ NIKS OVER PSV HÈ. ;-)
Het was in ieder geval een gran-di-oos feest in de stad hier, ben blij dat mijn cluppie heeft gewonnen.

Naatie - Dinsdag 01 Mei '07 - 23:45

Vast weggeblokt, meis, da's er straal overheen gelezen. Laat Gerhard een statement maken, dacht ik aan en wond me er ook nog eens over op. Bedoel ,veel met niets zegge lijkt dan wel modieus, het kan ook op intllectuee luiheid wijzen. Te lui om argumentatie te gebruiken.
'Hints', fijntjes gearchiveerd voor de eeuwigheid werd geproduceerd uit verveling om de verveelde massa / kijkers en het breed georienteerd theater publiek te verwennen, dacht ik zo.
Zo'n ielig tekentje maakt mij dan weer lamlendig.

PF - Woensdag 02 Mei '07 - 00:34

Noueh.. als AZ kampioen was geworden dan was het seizoen tenminste nog een klein beetje geslaagd geweest.

J. (ADO-supporter, typoode bijna sipporter en da's welhaast Freudiaans)

Joost () - Woensdag 02 Mei '07 - 19:51

weer een briljant stukje, Merel! :-D

Julia B. - Woensdag 02 Mei '07 - 22:19

Gefeliciteerd met de beker! ;-)

René (URL) - Zondag 06 Mei '07 - 22:10

John de Mol en Talpa gefeliciteerd met de loting.;-)

swanz - Maandag 07 Mei '07 - 18:01

  
Persoonlijke info onthouden?

/

Reactiemoderatie staat aan op deze site. Dit betekent dat je reactie niet zichtbaar zal zijn, tot deze is goedgekeurd door een beheerder.

Omdat mijn site anders wordt volgespamd, moet u deze domme vraag beantwoorden, sorry.
 

  (Register your username / Log in)

Kattebel:
Verberg email:

Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of email-adres in te typen.